Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Harley-Davidson 'Unorthodox' - futurystyczny custom bike od Warr's

Motocykle, skutery, quady

rss

Harley-Davidson 'Unorthodox' - futurystyczny custom bike od Warr's

2011.04.22//  A. Miklewska
Fani motocykli Harley-Davidson, cenią sobie amerykańskie maszyny za ich niepowtarzalny styl oraz to co można z nich zrobić przy odpowiednim nakładzie pieniędzy i czasu. 'Unorthodox', to custom bike stworzony przez londyńskiego projektanta, Charliego Stockwella z Warr's Harley-Davidson. Motocykl ten udowadnia, że Harleye nadają się do tworzenia prawdziwych cudów.
Harley-Davidson 'Unorthodox'
Harley-Davidson 'Unorthodox' Harley-Davidson 'Unorthodox'
Harley-Davidson 'Unorthodox'

Najnowszy projekt różni się diametralnie od motocykli prezentowanych dotychczas przez Warr's H-D. Stockwell jest znany na całym świecie, a jego realizacje zgarniały najważniejsze nagrody w branży. 'Unorthodox' jest jednak czymś zupełnie nowym. Motocykl został pokryty chromem i włóknami węglowymi, zaś próżno tu szukać skóry i frędzli charakterystycznych dla poprzednich realizacji.
Harley-Davidson 'Unorthodox'
Harley-Davidson 'Unorthodox' Harley-Davidson 'Unorthodox'
Harley-Davidson 'Unorthodox'

Niemal wszystkie elementy zostały ręcznie wykonane przez samego Stockwella. Projekt powstał na bazie Harley'a Fatboy, z którego pozostała jedynie rama i silnik. Rama została zmodyfikowana, a zbiornik oleju zniknął spod siedzenia. Na pokładzie znalazła się nisko poprowadzona podwójna rura wydechowa oraz nowe widelce Ohlins'a. Zaciski Brembo zostały wykonane na specjalne zamówienie. Silnik pomalowano proszkowo na czarno, a na kierownicy zamontowano nowoczesne zegary.

Harley-Davidson 'Unorthodox'
'Unorthodox' zostanie wystawiony w salonie Warr's na King's Road w Londynie, gdzie będzie stał do lata. Następnie maszyna trafi w ręce szczęśliwego właściciela. Motocykl zapowiada kolejne futurystyczne realizacje znanego projektanta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: bornrich, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Harley-Davidson 'Unorthodox' - futurystyczny custom bike od Warr's

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Harley-Davidson 'Unorthodox' - futurystyczny custom bike od Warr's