Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai Veloster - debiut nowej generacji także w wersji N

Samochody

rss

Hyundai Veloster - debiut nowej generacji także w wersji N

2018.01.22//  J. Kruczek
Hyundai Veloster nie podbił światowych rynków, ale za oceanem spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Wyróżniający się design i niesymetryczne rozstawienie drzwi były ciekawym pomysłem. Teraz producent wraca z nową generacją, która dosłownie elektryzuje fanów motoryzacji. Szczególnie wersja N.
Druga generacja Velostera robi wrażenie. Ponownie mamy ostro zarysowane linie i detale wyróżniające coupe z pośród innych modeli marki. Nadal pozostawiono dodatkowe drzwi od strony pasażera, które ułatwiają wsiadanie do tyłu. Auto będzie bardzo dynamiczne dzięki silnikowi 2.0 o mocy 147KM oraz doładowanej jednostce 1.6 o mocy 201KM.
Hyundai Veloster N
Hyundai Veloster N Hyundai Veloster
Hyundai Veloster N

Producent zdecydował się przygotować nowy model także w wersji czysto sportowej. I tak powstał Veloster N, który zaoferuje moc 275KM. Nadwozie osadzono na sportowo zestrojonym zawieszeniu. Zastosowano ostrzejszy układ kierowniczy oraz wydajniejszy układ hamulcowy. Auto będzie posiadać szperę oraz tylko i wyłącznie automatyczną skrzynię biegów. Produkcja nowej generacji ma się rozpocząć w marcu bieżącego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hyundai Veloster - debiut nowej generacji także w wersji N

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai Veloster - debiut nowej generacji także w wersji N