Motoryzacja   »   Samochody   »   Lamborghini Urus - super SUV przyłapany w Austrii

Samochody

rss

Lamborghini Urus - super SUV przyłapany w Austrii

2017.12.30//  J. Kruczek
Lamborghini Urus jest jedną z największych premier mijającego roku. Sportowy SUV był oczekiwany przez wielu i niedawno mogliśmy zobaczyć jego produkcyjne wcielenie. Okazało się, że nie trzeba było długo czekać na pojawienie się tego modelu na drogach. Pierwszy egzemplarz na żywo pojawił się w okolicach Finkenberg w Austrii.
Nie wiemy co Urus robił w Austrii, ale zapewne producent wykorzysta zimowe warunki do ostatnich testów i przygotowania materiałów prasowych. Osoby spędzające zimowe urlopy w Alpach mogą więc napotkać najnowszą włoską zabawkę. Na pewno jej nie przeoczą, ponieważ jasny, żółty kolor wyróżnia ten samochód na tle innych.
Lamborghini Urus
Lamborghini Urus Lamborghini Urus
Lamborghini Urus

Przypomnijmy, że sercem maszyny została doładowana V8-mka o mocy 650KM. Sportowy SUV osiąga pierwszą setkę w czasie 4s. Kierowca skorzysta z trybów jazdy: Sport, Strada i Corsa. Według nieoficjalnych źródeł do polski trafi 5 sztuk tego modelu i póki co importer nie przewiduje większej ilości. Zapewne ceny osiągną pułap ponad miliona złotych, co oznacza konkurenta cenowego dla Bentleya Bentaygi.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rajd Azorów 2018 - relacja z grupowych testówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lamborghini Urus - super SUV przyłapany w Austrii

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

  • W czerwcu tego roku w kinach zadebiutuje kontynuacja animacji Iniemamocni. Wraz z bajka na rynek...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Lamborghini Urus - super SUV przyłapany w Austrii