Motoryzacja   »   Samochody   »   Milan Abarth - wyjątkowy austriacki supersamochód

Samochody

rss

Milan Abarth - wyjątkowy austriacki supersamochód

2012.11.27//  J.Kruczek
W Austrii powstał niezwykły supersamochód autorstwa Karla Abartha. Pojazd nie został objęty patronatem Fiata, co akurat nie jest wielkim problemem. Milan Abarth jest ciekawy, szybki i może się podobać osobom ceniącym wyścigowe kształty rodem z Le Mans. Aktualnie trwają prace rozwojowe, a na zdjęciach możemy podziwiać prototyp maszyny.
Milan Abarth
Milan Abarth Milan Abarth
Milan Abarth

Produkcyjna wersja zostanie pokazana w lutym 2013 roku, a na rynek trafi zaledwie siedem egzemplarzy. Abarth ma zadbać o homologację drogową, dzięki czemu szczęśliwi posiadacze Milana będą mogli się wybrać na przejażdżki poza tor wyścigowy. Co ciekawe każdy egzemplarz zostanie dopracowany pod kątem konkretnego właściciela, a to oznacza, że wszystkie pojazdy będą wyjątkowe.

Milan Abarth
Milan Abarth
Najważniejsze są jednak parametry bolidu. Milana Abarth będzie ważył jedynie 900-1100 kg w zależności od wersji. Niezwykle ciekawie zapowiada się moc pojazdu. W zależności od wariantu wybranego przez klientów Milan będzie oferował od 600 KM do 1700 KM. Wygląda na to, że najmocniejsza wersja będzie bez problemu biła na głowę Bugatti. Wszystko zapowiada się bardzo pięknie, ale szczegóły poznamy dopiero w lutym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Milan Abarth - wyjątkowy austriacki supersamochód

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Milan Abarth - wyjątkowy austriacki supersamochód