Motoryzacja   »   Samochody   »   Nikola Zero - prezentacja nowoczesnego, elektrycznego UTV

Samochody

rss

Nikola Zero - prezentacja nowoczesnego, elektrycznego UTV

2017.08.19//  J. Kruczek
Nikola Zero to bardzo ciekawy pojazd UTV dumnie wkraczający w nową erę motoryzacji. Pojazd ten cechuje się bogatymi możliwościami terenowymi, dobrym wyposażeniem oraz silnikami elektrycznymi o potężnej mocy.

Póki co nie zdradzono jeszcze kompletnej specyfikacji, ale wiadomo już dość dużo. Przede wszystkim producent ujawnił, że w przyszłym roku do sprzedaży trafią modele o mocy 415 i 555 KM. Ceny słabszej wersji mają startować od pułapu 35 000 dolarów. W przypadku drugiej nie pojawiła się jeszcze wycena. Poinformowano też o możliwości wyboru wersji z bateriami o pojemności 75, 100 oraz 125 kWh. Ta ostatnia zapewni zasięg 200 mil w trybie terenowym.
Nikola Zero
Nikola Zero
Nikola Zero Nikola Zero

Nikola Zero ma się pojawić w sprzedaży od stycznia 2018 roku. W grudniu ma się odbyć specjalna impreza promująca maszynę. Według producenta elektryczne UTV da radę w najcięższym terenie. Konstrukcja jest w pełni wodoszczelna, więc żadne bagno i woda nie będą straszne elektronice i otwartemu wnętrzu. Otrzymamy więc interesującą zabawkę.
Nikola Zero
Nikola Zero
Nikola Zero

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rajd Azorów 2018 - relacja z grupowych testówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikola Zero - prezentacja nowoczesnego, elektrycznego UTV

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

  • W czerwcu tego roku w kinach zadebiutuje kontynuacja animacji Iniemamocni. Wraz z bajka na rynek...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Nikola Zero - prezentacja nowoczesnego, elektrycznego UTV