Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls-Royce Adamas Collection - mrok zaklęty w luksusowe modele

Samochody

rss

Rolls-Royce Adamas Collection - mrok zaklęty w luksusowe modele

2018.04.26//  J. Kruczek
Rolls-Royce Adamas Collection jest nową propozycją dla miłośników marki, którzy chcą się jeszcze bardziej wyróżnić na drodze. Nowa seria stylistyczna jest dostępna dla modeli Wraith oraz Dawn.
Aut wyróżnią się na drodze ciekawym dwukolorowym malowaniem. Dolna część nadwozia została pokryta czernią, zaś góra może być polakierowana na czerwono bądź niebiesko. W czerni skąpano także wielki grill i detale nadwozia. Co więcej po raz pierwszy w historii figurka Spirit of Ecstasy została wykonana z włókna węglowego. Wytworzenie figurki na tytanowej podstawie zajmuje 68 godzin.
Rolls-Royce Adamas Collection
Rolls-Royce Adamas Collection
Rolls-Royce Adamas Collection

Projektanci przenieśli też kolorystykę nadwozia do wnętrza. W kokpicie czarna skóra została skrzyżowana z wykończeniem o kolorze pomarańczowym oraz niebieskim. Zegar na desce rozdzielczej ozdobiono diamentami. Wszystko zaś wykończono materiałami najwyższej jakości.

Zdaniem producenta seria Rolls-Royce Adamas Collection to propozycja dla osób nie bojących się innowacyjności w klasyce oraz szukających nieco mroku w dobrze znanych formach. Nowe modele faktycznie robią wrażenie i wyróżniają się na tle stonowanych propozycji marki. Na rynek trafi tylko 40 egzemplarzy modelu Wraith i 30 egzemplarzy Dawn.
Rolls-Royce Adamas Collection
Rolls-Royce Adamas Collection
Rolls-Royce Adamas Collection

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rolls-Royce Adamas Collection - mrok zaklęty w luksusowe modele

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls-Royce Adamas Collection - mrok zaklęty w luksusowe modele