Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru Viziv Adrenaline Concept - zwiastun przyszłości

Samochody

rss

Subaru Viziv Adrenaline Concept - zwiastun przyszłości

2019.03.09//  J. Kruczek
Subaru przedstawiło w Genewie swój najnowszy koncept Viziv Adrenaline. Auto przede wszystkim ma być zwiastunem nowego języka stylistycznego marki. I byłby to imponujący zwiastun, gdyby nie pewien drobny szczegół.
Subaru jest znane z tego, że potrafi tworzyć imponujące koncepty rozpalające wyobraźnię i wkradające się w marzenia motomaniaków. Niestety marka jest też znana z tego, że piękne koncepty potrafi przerobić na dalekie od ładnych pojazdy produkcyjne. Mamy nadzieję, że tym razem producent wyciągnął lekcje z przeszłości.
Subaru Viziv Adrenaline Concept
Subaru Viziv Adrenaline Concept Subaru Viziv Adrenaline Concept
Subaru Viziv Adrenaline Concept

Subaru Viziv Adrenaline Concept jest wizją nowoczesnego młodzieżowego crossovera. Mamy tu dynamiczne nadwozie w jaskrawo niebieskim kolorze oraz spore listwy z tworzyw obejmujące dużą część karoserii. Interesująco prezentuje się panel dachowy łączący się z kamerami cofania i przechodzący w tyle w spojler.
Subaru Viziv Adrenaline Concept
Subaru Viziv Adrenaline Concept
Subaru Viziv Adrenaline Concept

Projektanci ostro zarysowali światła i wyeliminowali klamki. Co ciekawe na efektownych felgach znalazły się w pełni terenowe opony. Ten zabieg ma podkreślać charakter Subaru Viziv Adrenaline Concept. Auto nie jest zwykłym crossoverem do jazdy po mieście, ale pojazdem mogącym zabrać pasażerów w prawdziwą przygodę. Na razie nie zdradzono szczegółów odnośnie napędu czy informacji na temat ewentualnych planów produkcji. Mamy nadzieję, że nie będzie to kolejny koncept, który przepadnie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Subaru Viziv Adrenaline Concept - zwiastun przyszłości

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru Viziv Adrenaline Concept - zwiastun przyszłości