Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru pokaże w Genewie europejskie wersje modeli Levorg i Outback

Samochody

rss

Subaru pokaże w Genewie europejskie wersje modeli Levorg i Outback

2015.02.08//  J. Kruczek
Subaru zapowiedziało, jakie nowości zaprezentuje podczas salonu w Genewie. Japoński producent ma pokazać europejskie wersje modeli Levorg i Outback. Zwiedzający imprezę mają też zobaczyć Forestera z bezstopniową przekładnią.

Na razie nie jest znana specyfikacja nowych modeli w europejskiej wersji. Można jednak założyć, że będą one podobne do modeli dostępnych w Japonii. Różnice zapewne objawią się w szczegółach. Zapewne głównie w wyposażeniu i ewentualnie detalach wykończenia.
Subaru
Subaru Subaru
Subaru

Pod maską Levorga w japońskiej wersji drzemie benzynowe 1,6 o mocy 168 KM bądź dwulitrowy bokser generujący 300 KM. Outback najprawdopodobniej będzie dostępny z dieslem oraz 2,5-litrowym, 175-konnym benzyniakiem. Wszystkie szczegóły poznamy zapewne podczas salonu w Genewie. Łącznie z cenami nowych modeli na rynku europejskim.

Subaru
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Subaru pokaże w Genewie europejskie wersje modeli Levorg i Outback

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru pokaże w Genewie europejskie wersje modeli Levorg i Outback