Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru Outback - oryginalny model przeszedł lifting

Samochody

rss

Subaru Outback - oryginalny model przeszedł lifting

2013.10.04//  J. Kruczek
Subaru Outback nie należy do najpopularniejszych modeli w Europie, ale producent stara się dostosowywać do potrzeb rynku. Kombi zahaczające o crossovera przeszło kilka zmian i teraz ma być jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów. Większość modyfikacji dotyczy mechanicznych elementów samochodu.
 
Najważniejszą nowością jest nowy układ napędowy złożony z dwulitrowego diesla współpracującego z bezstopniową przekładnią Lineartronic CVT. Takie rozwiązanie pozwoliło na zmniejszenie spalania oraz emisji szkodliwych substancji do atmosfery.
Subaru Outback
Subaru Outback Subaru Outback
Subaru Outback

Inżynierowie Subaru wprowadzili zmiany w zawieszeniu, które mają poprawić prowadzenie się dość dużego modelu. Outback 2014 prezentuje się atrakcyjniej dzięki 17-calowym felgom i nowym lakierom nadwozia. Producent nie zdecydował się na zmiany stylistyczne i nadwozie pozostało takie, jak w poprzedniej wersji modelu. Lifting może się przełożyć na wzrost sprzedaży, choć japoński pojazd nigdy nie będzie hitem sprzedaży.
Subaru Outback
Subaru Outback Subaru Outback
Subaru Outback
Subaru Outback

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Subaru Outback - oryginalny model przeszedł lifting

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru Outback - oryginalny model przeszedł lifting