Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota przypadkowo opublikowała spot nowej Supry

Samochody

rss

Toyota przypadkowo opublikowała spot nowej Supry

2019.01.11//  J. Kruczek
Toyota Supra w tym roku wróci w fanfarach na rynek, co będzie wielkim wydarzeniem. Długo czekaliśmy na ten powrót i od dawna w sieci można było śledzić liczne plotki oraz przecieki. Teraz w końcu dostaliśmy oficjalne nagranie z nową sportową maszyną. Jednak debiut filmu nie był oficjalny.
Niewątpliwie ktoś w meksykańskim oddziale Toyoty będzie się grubo tłumaczył. Omyłkowo na twitterze tego oddziały firmy opublikowano oficjalny film prezentujący nową Suprę. I tak w kocu możemy zobaczyć, jak prezentuje się japoński sportowiec. Design nie jest wielkim zaskoczeniem, ale mimo to dobrze w końcu zobaczyć to na co fani marki czekali latami.
Toyota Supra
Toyota Supra Toyota Supra
Toyota Supra

Ciągle nie znamy oficjalnych detali technicznych. Wiemy o silniku od BMW oraz o tym, że Supra będzie bardziej dzika niż bliźniacze Z4. Mamy dostać samochód zapewniający sporo radości z jazdy. Pozostaje mieć nadzieję, że producent dotrzyma wszystkich obietnic i otrzymamy faktycznie szybkie i emocjonujące auto. Co więcej wycenione na poziomie Toyoty, a nie niemieckich marek.

Toyota Supra
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota przypadkowo opublikowała spot nowej Supry

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota przypadkowo opublikowała spot nowej Supry