Motoryzacja   »   Tuning   »   Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji

Tuning

rss

Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji

2018.03.30//  J. Kruczek
Novitec słynie z tuningu najszybszych samochodów świata. Każdy projekt tej stajni robi niesamowite wrażenie i pokazuje, że nawet z jeżdżących ideałów można wykrzesać coś więcej. Udowadnia to najnowszy projekt firmy.
Lamborghini Aventador ponownie trafił na warsztat firmy Novitec i zyskał na charakterze. Tuner przede wszystkim wzbogacił nadwozie o autorski body kit wykonany w całości z włókna węglowego. I tak na aucie pojawił się dodatkowy splitter, progi i bardziej rozbudowany dyfuzor oraz pokaźnej wielkości skrzydło. Wszystko podporządkowane uzyskiwaniu jeszcze lepszych właściwości jezdnych w zakrętach.
Lamborghini Aventador S
Lamborghini Aventador S Lamborghini Aventador S
Lamborghini Aventador S

Nie mogło zabraknąć jednego ze znaków rozpoznawczych tunera, a mianowicie  lżejszego wyczynowego układu wydechowego. Nie tylko zaoszczędził on 21 kg wagi, ale również dodał trochę mocy. Aventador S legitymuje się po zmianach mocą 763KM i przyspieszeniem 2.8s do pierwszej setki. W nadkolach znalazły się nowe felgi w rozmiarach 20-cali z przodu i 21-cali z tyłu robią. Całość dopełnia obniżone zawieszenie o 30mm.

Lamborghini Aventador S
Lamborghini Aventador S
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji